• ReliantGroup
  Věříme v komunikaci mezi lidmi
 • LogisticNEWS
  O čem se mluví
 • SpeechainCZ
  Mezinárodní logistická konference
  18. 9. 2024 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
 • SpeechainSK
  Medzinárodná logistická konferencia
  30. mája 2024 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
 • Vzdelavani
  Abychom k sobě měli blíž
 • eventy_firemni_akce
  Místa, kde se setkáváme

Nová verze logistického portálu EUROLOGPORT.EU

Banner

Od ledna 2023 je již v plném provozu webový portál www.eurologport.eu v českém jazyce a v modernizovaném formátu. Pro naše čtenáře jsme zpřehlednili uspořádání webu, vytvořili nové rubriky pro rychlejší orientaci v textech, které je zajímají. Na stránkách je rovněž nově k dispozici aktuální online verze odborného logistického měsíčníku LogisticNEWS. Slovenská verze portálu www.eurologport.sk je nově integrována do hlavního portálu a čtenářům ze Slovenska je věnována rubrika FOCUS na Slovensko, kde kromě nejzajímavějších témat najdou i online verzi aktuálního vydání časopisu LogisticFOCUS.

Další zajímavosti nejenom ze světa logistiky najdete v kategoriích Logistický HYDEPARK a Rozhovor s osobností. K tomu jsme pro naše čtenáře pravidelného týdeníku NewsLETTER, který distribuujeme našim odběratelům každý týden ve čtvrtek, připravili zcela novou rubriku s názvem Pod lupou, kde jsou k dispozici vyhledávané úvodníky Mirka Rumlera k jednotlivým vydáním týdeníku NewsLETTER.

 

INZERTNÍ FORMÁTY

 

Bannery

Pro naše obchodní partnery jsme připravili i nové formáty inzerce. Hlavní banner o velikosti 970x250 px, postranní bannery o velikostech 300x250 px nebo větší 300x600 px, vše s proklikem na stránky inzerenta. Vysoký důraz klademe na kvalitu obsahu, rozhodli jsme se proto vyčlenit na reklamu pouze několik míst, aby se čtenáři mohli věnovat čtení. Na portálu nezobrazujeme žádnou reklamu z externích reklamních sítí, místo pro reklamu našich partnerů tak má exkluzívní charakter.

 

PR články

Dalším formátem placené reklamy jsou PR články, které je možné publikovat v kategoriích Logistický HYDEPARK nebo Rozhovor s osobností, popř. FOCUS na Slovensko v případě slovenského obsahu. Upoutávky na články jsou viditelné po dobu několika dnů, ale jejich URL adresa je dostupná i nadále. Pro maximalizaci výkonu doporučujeme tyto články podpořit i bannerem.

 

Pro ostatní informace a cenové podmínky nás kontaktujte >>

5.1.2023

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies