• ReliantGroup
  Věříme v komunikaci mezi lidmi
 • LogisticNEWS
  O čem se mluví
 • SpeechainCZ
  Mezinárodní logistická konference
  změna termínu 1.Q. 2021 | BŘEVNOVSKÝ KLÁŠTER
 • SpeechainSK
  Medzinárodná logistická konferencia
  10.-11.6.2021 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
 • Vzdelavani
  Abychom k sobě měli blíž
 • eventy_firemni_akce
  Místa, kde se setkáváme

15. ročník konference SpeedCHAIN odložen

Banner

O novém termínu vás budeme informovat s nezbytným předstihem

Přestože odborný i společenský program letošního jubilejního ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN je již dávno vyladěn do poslední drobné finesy, i nadále přetrvávající vládní opatření přijatá v souvislosti s šířením koronavirové pandemie nám konferenci prozatím neumožní realizovat ani v náhradním termínu, který byl stanoven na 9. prosince tohoto roku.
 

 

Vše nasvědčuje tomu, že situace se v České republice i ve zbytku Evropy pomalu začíná vyvíjet k lepšímu. My proto věříme, že naše tradiční společné setkání nebude nutné odkládat příliš dlouho a jsme připraveni jej uspořádat v nejbližším možném termínu při respektování aktuálně platných pravidel.
Velmi nás mrzí objektivní okolnosti, které jsou důvodem tolika změn v našich osobních i pracovních životech. Ujišťujeme vás však, že celý tým společnosti Reliant udělá vše, co bude v našich silách, abychom vás na tuto tradiční logistickou událost nenechali čekat déle než je nezbytně nutné.
Program, místo konání i vše ostatní zůstává beze změny.
V tuto chvíli nám nezbývá než vám popřát pevné zdraví, úspěšné zakončení letošního roku a už teď se těšíme na setkání s vámi na odloženém patnáctém ročníku tradiční logistické konference v netradičním termínu!

Tým společnosti RELIANT s.r.o.

1.1.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.