• Technologická konference
    TECHNOLOGY FÓRUM
    6. 11. 2024 | Technologické centrum FANUC
Bílý Michal

Bílý Michal | obchodní ředitel, GS1 CZECH REPUBLIC

Ing. Michal Bílý po ukončení studia na Vysoké škole chemicko-technologické (specializace makromolekulární chemie) působil v oblasti zajišťování a vývoje obalových materiálů v jednom ze státních potravinářských podniků. Jeho hlavní pracovní zaměření se i v dalších letech těsně dotýkala balicí techniky, obalů, obalových materiálů, designu a souvisejících marketingových aktivit. Postupně získal příslušné zkušenosti a celkový přehled vyplývající z pozice řízení nákupu či obchodního ředitele českých subjektů. Čtyřletá pozice obchodního ředitele ve významné belgické firmě potvrdila nabyté zkušenosti v evropském kontextu. Od roku 2006 působí v rámci neziskové organizace GS1 Czech Republic, kde též navázal na dlouholeté zkušenosti člena Výboru GS1 Czech Republic (dříve EAN Česká republika).

Jiří Eigl

Eigl Jiří | technický ředitel a člen vedení STILL ČR

Jiří Eigl má ve firmě STILL zodpovědnost za vedení oddělení servisu, dále logistické služby a dodavatelské a zákaznické smlouvy (revize stávajících smluv, jednání s dodavateli a zákazníky, změny obchodních podmínek). Předchozí pracovní zkušenosti získal ve vedoucích pozicích například ve firmě Knorr – Bremse, C.S.Cargo a Magna exteriors & interiors (Bohemia).

V rámci akce se představí s prezentací "Nový koncept mobilní myčky vyokozdvižných vozíků v provozu zákazníka".

Kovařík Jan

Kovařík Jan | majitel společnosti Data Software Brno

Ing. Jan Kovařík je majitelem a jednatelem společnosti DATA SOFTWARE BRNO. Společnost DSB byla založena v roce 1995 a pomáhá podnikům zvyšovat jejich konkurenceschopnost a efektivitu cestou zlepšování logistických procesů; zabývá se vývojem, implementací a technickou podporou informačních systémů pro řízení dodavatelského řetězce (Supply Chain Management) se zaměřením na skladování a výrobu. Od roku 2005 je DSB partnerem společnosti HighJump Software.

Ludvik Milan

Ludvik Milan | Country Manager ZETES Czech Republic

Ing. Milan LUDVIK vystudoval ČVUT FSI a více než dvacet dva let se věnuje oboru Automatické Identifikace.

Pracuje na pozici Country Manager pro Českou republiku ve společnosti ZETES, která je součástí globální firmy Panasonic a poskytuje ucelená řešení pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti.

Petr Mareček

Mareček Petr | Manažer strategického rozvoje ve společnosti IBG Česko s.r.o

Ing. Petr Mareček, Ph.D. studoval na Elektrotechnické fakultě ČVUT v Praze, kde později pracoval jako technik ve výzkumu a vývoji. Téměř 5 let působil jako Senior specialista - Rozvoj energetických trhů v akciové společnosti ČEPS. Ve společnosti IBG je od srpna 2018.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies