• TOTAL konference
    Konference TOTAL
    22.6.2018 | Konferenční prostory Columna Praha
Binko Jiří

Binko Jiří | Euromaster Česká republika

Jiří Binko je fleet manager ve společnosti Euromaster Česká republika s.r.o.
1989 - 1994 VUT Brno, obor Technická kybernetika
1997 - 2003 Michelin Česká republika s. r. o., marketing manager, fleet manager pro Českou a Slovenskou republiku
2003 - 2018 TASY s. r. o., IT manager, fleet manager
2018 Euromaster Česká republika s. r. o., fleet manager

Kladiva Václav

Kladiva Václav | obchodní zástupce AS24

Od roku 2004 pracuje ve společnosti AS24 jako obchodní zástupce. Během jeho působení byl několikrát ohodnocen mezi 20 nejlepšími OZ celé Evropy.

Martin Laipold

Laipold Martin | advokát, odborník na přepravní právo

Mgr. Martin Laipold, absolvent Právnické fakulta Karlovy Univerzity, samostatný advokát a odborník na právní služby zaměřené na problematiku přepravního práva se specializací silniční nákladní přepravy. Dlouhá léta spolupracuje s kanceláří JUDr. Václava Roubala, předního odborníka na mezinárodní kamionovou dopravu a prvního autora komentáře k Úmluvě CMR v ČR (právní předpis pro mezinárodní silniční nákladní dopravu).  Pan Laipold je také zakládajícím členem občanského sdružení Česká společnost pro dopravní právo (komentář k Úmluvě CMR vydaný ve sborníku Poradce 2002).

Zdeněk Drexler

por. Drexler Zdeněk | Předseda Unie bezpečnostních složek Policie ČR

Por. Bc. Zdeněk Drexler je absolvent Policejní akademie ČR v Praze. Ve služebním poměru příslušníka Policie ČR je od 01.07.2005. Unie BS vznikla v roce 2007 a Zdeněk Drexler do ní vstoupil v roce 2008. Už v roce 2011 zakládá organizaci ZO UBS Most, kde působí jako policejní vyšetřovatel, a stává se jejím prvním předsedou. O rok později je zvolen krajským koordinátrem Ústeckého kraje. Na Shromáždění předsedů Unie bezpečnostních složek dne 04. května 2017 získal mandát předsednictví Unie bezpečnostních složek na období let 2017 – 2021.

Rumler Miroslav

Rumler Miroslav | Reliant

Jednatel společnosti Reliant a vicepresident České logistické asociace.
Ing. Miroslav Rumler vystudoval fakultu zahraničního obchodu VŠE v Praze. Nejprve pracoval v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s. V letech 1991-1992 absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois in Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických, kde následně pracoval jako externí konzultant pro společnost The Limited Distribution Services Ltd. ve městě Columbus, Ohio. Po návratu ze zámoří nastoupil jako Country Operations Manager u britské finanční společnosti Maccorp Holdings Ltd. se sídlem v Londýně a sítí obchodních zastoupení po celé Evropě. Od roku 1994 pracuje pro vzdělávací a poradenskou společnost Reliant s.r.o. působící v oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ve společnosti Reliant s.r.o. zastává pozici vedoucího partnera.

Pavel Růžička

Růžička Pavel | TOTAL Česká republika

Pavel Růžička, technický manager ve firmě Total Česká republika se v rámci konference představí s prezentací na téma Snížení provozních nákladů motorových vozidel v logistice.

Semeniuk Lukasz

Semeniuk Lukasz | generální ředitel, TOTAL Česká republika

Lukasz Semeniuk působí ve společnosti TOTAL na vedoucích místech již osmnáct let. Jako generální ředitel vedl ukrajinskou pobočku společnosti, předtím působil jako obchodní ředitel TOTALu v Polsku či jako finanční ředitel společnosti v Rusku.

Slečka Martin

Slečka Martin | Analytik a likvidátor PU, SATUM CZECH

Po absolutoriu na VOŠ AHOL v Ostravě v roce 1998 zahájil svou profesní dráhu v SATUM CZECH s.r.o. jako makléř v divizi dopravních rizik, kde pracoval do roku 2002. V roce 2002 a 2003 pobýval opakovaně v zahraničí.
Po návratu ze zahraničí se vrátil ke spolupráci se SATUM CZECH s.r.o., kde se věnuje školení, poradenství a likvidaci škod souvisejících s nákladní dopravou.

Staněk Martin

Staněk Martin | RAALTRANS

Martin Staněk vystudoval VŠE Praha podniková ekonomika se zaměřením logistika – mezinárodní přeprava a zasilatelství. V roce 2006 nastoupil do společnosti RaalTrans na oddělení péče o zahraniční zákazníky. Od roku 2009 zodpovídá za marketing a vztahy se zákazníky společnosti RaalTrans. V současné době se intenzivně věnuje problematice prevence odcizování nákladů v silniční dopravě na straně přepravních databází a na straně přepravců.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies