Požadovaný text nenalezen. Speakeři ReliantGroup
  • Technologická konference
    TECHNOLOGY FÓRUM
    6. 11. 2024 | Technologické centrum FANUC
Pavel Čumpelík

Čumpelík Pavel | AGC, DYN LOCK

Ing. Pavel Čumpelík se ve společnosti AGC již od roku 1999 věnuje inovacím v oblasti plochého skla pro architekturu a technologické systémy. Vystudoval FS ČVUT a jeho pracovní zkušenosti zahrnují významné projekty výzkumu, vývoje i marketingu. Na pozici manažera rozvoje trhu startupu WAVEbyAGC nyní realizuje řešení pro digitalizaci a komunikaci v architektuře a průmyslu, včetně optimalizace jejich dopadu na ochranu soukromí, kvalitu vnitřního prostředí budov a udržitelný rozvoj.

Demartini Pavel

Demartini Pavel | Manažer prodeje a marketingu Volkswagen Užitkové vozy, Porsche Česká republika

Pavel je marketingový manažer se zkušenostmi z různých marketingových pozic v jednom z největších automobilových koncernů vč. mezinárodního působení. Je zodpovědný za prodejní strategii a marketingovou komunikaci Volkswagen Užitkové vozy a řízení týmu marketingové komunikace. Pavel vystudoval Obchod a podnikání s technikou na České zemědělské univerzitě v Praze.

Filip Dostál

Dostál Filip | Head of Business Development, skupina GasNet

Po studiích na ekonomicko-správní fakultě Hogeschool van Utrecht v Nizozemsku a na Univerzitě Hradec Králové získal magisterský titul v oboru finance na Vysoké škole ekonomické v Praze. Zastával řadu manažerských pozic především v dopravě a logistice, například jako regionální logistický manažer společnosti Holcim Eastern Europe. Od roku 2017 pracoval jako vedoucí oddělení Business Development ve společnosti innogy. V současnosti zastává stejnou pozici ve skupině GasNet, která je největším českým distributorem plynu.

Hromíř Vojtěch

Hromíř Vojtěch | generální tajemník Sdružení ČESMAD BOHEMIA

Vojtěch Hromíř je absolventem MFF UK Praha a má více než dvacetiletou praxi v oboru silniční dopravy. Generálním tajemníkem největšího českého sdružení dopravců je od roku 2014. Je členem Rady pro nákladní dopravu Mezinárodní unie silniční dopravy IRU a prezidentem jejího Výboru pro Evropskou Unii. Spolupracuje s Fakultou dopravní ČVUT Praha a Vysokou školou logistiky. Jeho aktivity jsou zaměřeny ve prospěch českých silničních dopravců, k zajištění odpovídajících podmínek pro jejich podnikání.

Hynková Naděžda

Hynková Naděžda | Business Development Manager CZ&SK, ZF Group Commercial Vehicle Solutions, Transics International BV

Naďa se připojila ke společnosti ZF Group na podzim 2021 a je zodpovědná za prodej produktů a služeb značky ZF/Transics v Čechách a na Slovensku. Téměř 20 let pracovala u společnosti CCS Česká společnost pro platební karty, s. r. o. (divize Fleetcor) kde působila na několika obchodních pozicích, včetně manažerských, a získala tak bohaté zkušenosti v oblasti palivových karet, telematiky, mýtného i vedení oddělení KAM a Akvice. Podílela se na rozšiřování služeb a produktů, i partnerské spolupráce v oblasti dobíjecích karet a zaměstnaneckých programů.

 

Zuzana Janatová

Janatová Zuzana | Business Development Manager Hydrogen for Mobility, CZ, SK & HU, AIR PRODUCTS

Zuzana je zapálenou profesionálkou se zkušenostmi v oblasti prodeje a marketingu a se zájmem o široké spektrum témat spojených s udržitelností. Je nedílnou součástí komunity odborníků, kteří své úsilí věnují budování národní vodíkové infrastruktury využívající inovativní řešení společnosti Air Products pro vodíkovou mobilitu a energetickou tranzici. „Vodík je jedním z nejrychleji rostoucích segmentů a má jako čistá energie obrovský význam v procesu přechodu nejen průmyslové výroby směrem k udržitelnosti“.

Petr Jirásek

Jirásek Petr | Electromobility Key Account Manager, Volvo Group Czech Republic

Většinu své kariéry se pohybuje mezi nákladními vozidly. Vystudoval střední školu automobilní v Holicích. Má rád veškerou techniku a moderní technologie. Proto se nově věnuje elektromobilitě ve Volvo Trucks, ve které vidí velkou budoucnost a potenciál.

Kodada Jan

Kodada Jan | ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR

V roce 2007 absolvoval magisterské studium na ČVUT v Praze na Fakultě dopravní. O šest let později úspěšně dokončil doktorské studium na stejné univerzitě i fakultě. V oboru logistiky se pohybuje více než 25 let. Působil na různých manažerských pozicích u MTC a Lagermax. Aktuálně již 15 let pracuje ve společnosti Gebrüder Weiss, v současné době jako prokurista, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR.

Kulhánek Jan

Kulhánek Jan | Business Development & Digitalization Director, ČSOB Leasing

Svět financí ho vždycky lákal, pohybuje se v něm celou svoji profesní dráhu, tedy více než 25 let. V ČSOB Leasing působí od roku 2008, kde dnes vede větší tým profesionálů. Předtím pracoval 12 let v různých útvarech v Unicredit Leasing a krátce vedl obchodní tým i v Raiffeisen Leasing.

Práce ve finančnictví je pro Jana Kulhánka největším koníčkem. Automobilový svět neopouští ani ve volném čase, prozradil na sebe, že chová lásku k veteránům. Rád také cestuje, nejenom autem.

Eduard Markovič

Markovič Eduard | Head of Energo Consultancy Services, ESG & Sustainability Department, Cushman&Wakefield

Pihar Jan

Pihar Jan | generální ředitel DACHSER Czech Republic

Ing. Jan Pihar vystudoval fakultu managementu a ekonomiky Vysokého učení technického v Brně. Po absolvování vysoké školy se zúčastnil studijního výměnného programu v USA. Do společnosti DACHSER nastoupil v roce 2004, kdy stál u zakládání společnosti DACHSER v Břeclavi. Zde poté čtyři roky působil jako jednatel a vedoucí pobočky. V roce 2008 byl jmenován General Managerem pobočky DACHSER Kladno, největší pobočky společnosti v České republice. Od ledna 2019 působí Jan Pihar na pozici generálního ředitele společnosti DACHSER v České republice.

Pavla Procházková

Procházková Pavla | Central Europe Real Estate & Customer Experience Lead, Director, Prologis

Pavla jako ředitelka pro správu nemovitostí vede tým jedenácti expertů z České republiky a Slovenska. Spolu se svými lidmi zodpovídá v obou zemích za portfolio s plochou 1 924 000 metrů čtverečních. Její agenda zahrnuje zajištění strategické správy aktiv s ohledem na potřeby zákazníků, realizaci a implementaci nových projektů společnosti a dohled nad prvotřídní úrovní poskytovaných služeb i objednávkami energií. Pavla je součástí týmu Prologis od roku 2010 a má aktivní podíl na změnách, jimiž její profesní obor za tu dobu prošel – zejména v oblasti zdokonalování zákaznických služeb. Je absolventkou Fakulty stavební na Českém vysokém učení technickém v Praze se zaměřením na pozemní stavitelství. Část svých studií strávila ve Švédsku na Chalmersově technologické univerzitě v Göteborgu.

Ptáček Ondřej

Ptáček Ondřej | ředitel, PwC Česká republika

Ondřej působí jako ředitel v PwC České republika. Má více než 16 let odborných zkušeností v záležitostech souvisejících s řízením, veřejnou správou, finančním sektorem a přístupem k financím, zejména poté v oblasti financování udržitelnosti, veřejné podpory, řízení podpůrných programů a finančních nástrojů. Ondřej předtím pracoval jako ředitel v Národní rozvojové bance, kde byl mj. zodpovědný za implementaci finančních nástrojů EU ve výši více než 500 milionů EUR. Ondřej byl též v rámci skupiny NRB předsedou představenstva Národní rozvojové investiční, a.s., kde se věnoval investicím do startupů a oblasti revitalizace brownfields. Ondřej také nabyl zkušenosti v Evropském investičním fondu, působil též na Ministerstvu průmyslu a obchodu jako vedoucí oddělení odpovědný za veřejnou podporu a finanční nástroje. 

Miroslav Rumler

Rumler Miroslav | Vice-President European Logistics Association & Partner Reliant

Ing. Miroslav Rumler vystudoval fakultu zahraničního obchodu VŠE v Praze. Nejprve pracoval v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s. V letech 1991-1992 absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois in Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických, kde následně pracoval jako externí konzultant pro společnost The Limited Distribution Services Ltd. ve městě Columbus, Ohio. Po návratu ze zámoří nastoupil jako Country Operations Manager u britské finanční společnosti Maccorp Holdings Ltd. se sídlem v Londýně a sítí obchodních zastoupení po celé Evropě. Od roku 1994 pracuje pro vzdělávací a poradenskou společnost Reliant s.r.o. působící v oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ve společnosti Reliant s.r.o. zastává pozici vedoucího partnera.

Růžička Martin

Růžička Martin | Ředitel úseku pro dekarbonizaci, ORLEN Unipetrol RPA

Martin Růžička působí v oblasti vývoje a optimalizace ve společnosti ORLEN Unipetrol již více než 16 let, významnou část na manažerských pozicích. Jeho zodpovědností jsou v současné době především udržitelné projekty, jejich rozvoj a implementace. Do této oblasti je možné zařadit recyklační technologie pro zpracování odpadů a nízkoemisní technologie, např. využití vodíku v dopravě a biopaliva pro konvenční kapalná paliva. Je absolventem Vysoké školy chemicko-technologické v Praze.

Pavel Sovička

Sovička Pavel | Managing Director, Panattoni CZ&SK

Pavel Sovička zahájil svou profesionální kariéru v Cushman & Wakefield, kde strávil celkem deset let. Od roku 2008 stojí v čele Panattoni jako Managing Director pro Českou republiku a Slovensko. Panattoni Development Company je jednou z největších světových developerských společností v soukromých rukách a má v Severní Americe, Evropě a Asii 53 poboček. Od zahájení činnosti ve střední Evropě v roce 2005 společnost dokončila dohromady přes 21 milionů m2 moderních průmyslových prostor. Pavel Sovička má za sebou 25 let zkušeností v průmyslu v České republice, Slovensku a Maďarsku. Podílel se na transakcích, které reprezentují celkem vice než 2 000 000 m2 pronajatých a prodaných ploch. Mezi nejvýznamnější projekty pod jeho vedením patří např. robotické distribuční centrum pro Amazon, jako první plnohodnotně vícepatrová průmyslová budova v České republice v Panattoni Parku Kojetín (největší nájemní budova v ČR, 187 000 m2), distribuční centrum společnosti Amazon v Panattoni Parku Prague Airport I (druhá největší nájemní budova v ČR, 120 000 m2) a Panattoni Park Cheb, jehož nejvýznamnějším nájemcem je společnost Tchibo (třetí největší nájemní budova v ČR, 105 000 m2).

Jiří Stich

Stich Jiří | jednatel společnosti Leon Taurus Solar Energy

Jiří Stich se pohybuje v oblasti informačních a telekomunikačních technologií již téměř 20 let. Z toho posledních 10 let se věnuje inovativním konceptům. Nejprve pro energetiku (Smart Metering, Smart Grids), nyní i pro města a regiony. Byl vedoucím týmu, který vytvořil Atos Smart City koncept pro Českou a Slovenskou republiku. Byl jedním ze zakládajících členů Czech Smart City Cluster a podílel se na tvorbě Smart City metodiky tohoto klastru. V minulosti měl možnost získávat zkušenosti na manažerských postech v nadnárodních společnostech. Tyto zkušenosti nyní zúročuje ve společnosti Leon Taurus, jejímž je společníkem a jednatelem a kde se snaží propojit potřeby měst a regionů v oblasti inovačních konceptů se znalostmi svými, znalostmi univerzitní sféry, start-upů a těch nejlepších komerčních partnerů.

Tesárek Zdeněk

Tesárek Zdeněk | ředitel obchodního a provozního oddělení, FlixBus CZ/SK/HU

Zdeněk Tesárek do společnosti FlixBus CZ nastoupil v roce 2018 na pozici Business Development and Operations Managera. V současné době je ředitelem obchodního a provozního oddělení FlixBusu pro Česko, Slovensko a Maďarsko, kde hledá nové možnosti, jak nabídku tradiční autobusové dopravy posouvat směrem k moderním technologiím, online prostředí a udržitelné mobilitě. Studoval práva na Západočeské univerzitě v Plzni a má titul bakaláře z oboru Transport a Logistika na Vysoké škole logistiky v Přerově. Jeho střednědobou prioritou ve společnosti Flix je implementovat globální standardy kvality služeb na místní trhy a připravit lokální flotilu na plán být do roku 2040 uhlíkově neutrální.

Simona Veselá

Veselá Simona | Real Estate Advisory – Industrial

Simona vystudovala obor komerční právo na fakultě mezinárodních vztahů VŠE v Praze. Již během studií začala pracovat pro mezinárodní realitně-poradenskou společnost Colliers International, kde po získání zkušeností v odděleních finančního kontrolingu a správy nemovitostí přestoupila v roce 2003 do oddělení zabývajícího se trhem průmyslových nemovitostí, v němž postupně dorostla až na pozici Associate Director. V roce 2012 se rozhodla pro vlastní dráhu a začala na trhu průmyslových prostor působit jako nezávislý poradce a zprostředkovatel. V letech 2012 - 2014 úzce spolupracovala s Erste Group Immorent. Spolupráci navázala i s ČSOB Advisory, kde doposud dle potřeby rozšiřuje nabídku služeb poradenského týmu o otázky nemovitostního trhu. Při své práci se nejvíce zabývá poradenstvím uživatelům skladových či výrobních ploch. Příležitostně moderuje odborné panely zaměřené na témata související s nemovitostmi.

 

Vokál Luděk

Vokál Luděk | CEO, DYN TEDES

Mgr. Luděk Vokál vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně fakultu práva a fakultu psychologie. Posledních 32 let se pohyboval a pohybuje v oblasti bezpečnostních struktur na úrovni mezinárodní spolupráce. V roce 2015 založil firmu DYN TEDES s.r.o. a následně firmu DYN LOCK s.r.o a společně se svým týmem vyvinul první defenzivní celosvětový produkt v oblasti šíření ultrazvukových vln. V minulém roce došlo k sfúzování obou firem a k zahájení úzké spolupráce se společností AGC Glass Europe, také v oblasti defenzivních technologií.

Jiří Vybíhal

Vybíhal Jiří | ředitel LCJ Invest, JIPOCAR

Ve společnosti JIPOCAR Jiří působí již od roku 1999. Vystudoval Mendelovu univerzitu v Brně. V roce 2009 získal ocenění GRYF Supply Chain Award pro logistickou osobnost roku za svůj přínos v oblasti rozvoje logistiky. Na konferenci se zúčastní panelové diskuze.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies