• Technologická konference
    ESG FÓRUM
    13. 3. 2024 | Panorama Hotel Praha
Hynková Naděžda

Hynková Naděžda | Business Development Manager CZ&SK, ZF Group Commercial Vehicle Solutions, Transics International BV

Naďa se připojila ke společnosti ZF CVS (Commercial Vehicle Solutions, Transics International BV) na podzim 2021 a je zodpovědná za prodej produktů a služeb značky ZF/Transics v ČR/SR. Téměř 2O let pracovala u společnosti CCS Česká společnost pro platební karty, s. r. o. (divize Fleetcor) kde působila na několika obchodních pozicích, včetně manažerských, a získala tak bohaté zkušenosti v oblasti palivových karet, telematiky, mýtného i vedení oddělení KAM a Akvizice. Podílela se na rozšiřování služeb a produktů, mimo jiné i na spuštění partnerské spolupráce v oblasti dobíjecích karet a zaměstnaneckých programů. Má také roční zkušenosti ve zdravotnictví, kde zastupovala klinické centrum Iscare na Praze 9.

Matěj Jakubec

Jakubec Matěj | Hydrogen Sales & Business Development, DEVINN

Zuzana Janatová

Janatová Zuzana | Business Development Manager Hydrogen for Mobility, CZ, SK & HU, AIR PRODUCTS

Zuzana je zapálenou profesionálkou se zkušenostmi v oblasti prodeje a marketingu a se zájmem o široké spektrum témat spojených s udržitelností. Je nedílnou součástí komunity odborníků, kteří své úsilí věnují budování národní vodíkové infrastruktury využívající inovativní řešení společnosti Air Products pro vodíkovou mobilitu a energetickou tranzici. „Vodík je jedním z nejrychleji rostoucích segmentů a má jako čistá energie obrovský význam v procesu přechodu nejen průmyslové výroby směrem k udržitelnosti“.

Král Luboš

Král Luboš | Vědecko-výzkumný pracovník; Katedra počítačů, Centrum umělé inteligence, FEL, ČVUT v Praze

Vystudoval ČVUT v Praze, obor Řídicí technika a robotika. Pracoval a pracuje především na projektech propojujících výzkum a vývoj, zahrnujících oblasti jako žurnalistika, média, "mission-critical" a "life-critical" systémy, včetně technologického transferu výzkumných výsledků do praxe. Ve své praxi spolupracoval se společnostmi z EU a USA, s výrobci zdravotnických zařízení, telekomunikací, automotive a další. Zaměřuje se zejména na spolupráci výzkumných týmů a podporu zavádění nových produktů v aplikačních oblastech jako je informatika, umělá inteligence, robotika a strojové učení. V současné době vede několik projektů jako partner ČVUT v oblasti zpracování přirozeného jazyka, automatizace v médiích, ověřování faktů, automatizace zpravodajství.

Kulhánek Jan

Kulhánek Jan | ředitel Vendor Finance & Full Service Leasing & Prague Branch, ČSOB Leasing

Svět financí ho vždycky lákal, pohybuje se v něm celou svoji profesní dráhu, tedy více než 25 let. V ČSOB Leasing působí od roku 2008, kde dnes vede větší tým profesionálů. Předtím pracoval 12 let v různých útvarech v Unicredit Leasing a krátce vedl obchodní tým i v Raiffeisen Leasing.

Práce ve finančnictví je pro Jana Kulhánka největším koníčkem. Automobilový svět neopouští ani ve volném čase, prozradil na sebe, že chová lásku k veteránům. Rád také cestuje, nejenom autem.

 

Jakub Květoň

Květoň Jakub | Lexus Manager, Toyota Central Europe - Czech

Jakub Květoň má na starosti kompletní zastřešení značky Lexus pro Českou republiku. Bohaté zkušenosti v oblasti automotive načerpal během svého působení ve firmách Škoda - Auto, Bentley Motors nebo Porsche ČR. Do společnosti Toyota Central Europe-Czech přišel z BMW Group.

Ludvik Milan

Ludvik Milan | Country Manager ZETES Czech Republic

Ing. Milan LUDVIK vystudoval ČVUT FSI a více než dvacet dva let se věnuje oboru Automatické Identifikace. Pracuje na pozici Country Manager pro Českou republiku ve společnosti ZETES, která je součástí globální firmy Panasonic a poskytuje ucelená řešení pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti.

Miroslav Rumler

Rumler Miroslav | jednatel společnosti Reliant a vicepresident České logistické asociace

Ing. Miroslav Rumler vystudoval fakultu zahraničního obchodu VŠE v Praze. Nejprve pracoval v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s. V letech 1991-1992 absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois in Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických, kde následně pracoval jako externí konzultant pro společnost The Limited Distribution Services Ltd. ve městě Columbus, Ohio. Po návratu ze zámoří nastoupil jako Country Operations Manager u britské finanční společnosti Maccorp Holdings Ltd. se sídlem v Londýně a sítí obchodních zastoupení po celé Evropě. Od roku 1994 pracuje pro vzdělávací a poradenskou společnost Reliant s.r.o. působící v oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ve společnosti Reliant s.r.o. zastává pozici vedoucího partnera.

Adam Suda

Suda Adam | Strategic & Key Account Manager, TIMOCOM

Adam ve společnosti Timocom zastává pozici Strategic & Key Account Manager a náplní jeho práce je především optimalizace a digitalizace logistických procesů zákazníků.

 
 
Jaroslav Ton

Ton Jaroslav | CEO fintechové společnosti 4Trans

Jaroslav Ton je absolventem LSE a Oxfordu. Po působení v Private Equity/VC ve firmách P&J Capital a Presto Ventures nastoupil do vedení fintechové společnosti 4Trans, která poskytuje finanční a pojišťovací produkty malým a středním podnikům v logistice. 4Trans jim pomáhá s řízením cashflow a umožňuje jim bezpečně růst. Pod vedením Jaroslava Tona 4Trans získal ocenění nejoblíbenějšího B2B startupu Česka (dle CzechCrunche), Projekt roku od CFO Klubu a vyhrál prestižní soutěž MasterCard Fintech Engage. Magazín Forbes jej v roce 2023 zařadil na prestižní žebříček nejúspěšnějších talentovaných Čechů do třiceti let – 30 pod 30.

 

Vrba Michal

Vrba Michal | Viceprezident, vedoucí projektového managementu pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, PROLOGIS

Michal Vrba je zodpovědný za vedení veškeré výstavby v těchto zemích a za dohled na realizaci projektů od jejich přípravy až po úspěšné dokončení. K týmu Prologis se přidal v srpnu 2011. Má mnohaleté zkušeností v oboru stavebního a projektového managementu. Před nástupem do společnosti Prologis pracoval pro Gardiner & Theobald jako senior Cost & Project manager, k jeho klientům patřily mimo jiné společnosti Tesco či Mayfield. Mezi lety 2008 a 2010 pracoval pro průmyslového developera VGP NV jako manažer zodpovědný za výstavbu a rozvoj v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku.
Vystudoval Fakultu stavební ČVUT se zaměřením na obchod a management.

Jiří Vybíhal

Vybíhal Jiří | ředitel LCJ Invest, JIPOCAR

Ve společnosti JIPOCAR Jiří působí již od roku 1999. Vystudoval Mendelovu univerzitu v Brně. Na Technologické konferenci se zúčastní panelové diskuze.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies