• Technologická konference
    Technologická konference
    21.3.2023 | Panorama Hotel Praha
Rázlová Kateřina

Rázlová Kateřina | ředitelka automobilové divize a transportu DHL Supply Chain v České republice

Kateřina zodpovídá za transportní a logistické služby pro zákazníky z automobilového průmyslu a nově i za dopravu v segmentu spotřebního zboží. Kateřina pracuje v DHL od roku 2001. Ředitelkou automobilové divize je od roku 2009, v letech 2004–2008 vedla oddělení transportu pro zákazníky z automobilového průmyslu. Ve firmě začínala jako manažerka pro dopravu a logistiku. Vystudovala VŠE v Praze a úspěšně absolvovala MBA na University of Pittsburgh.

Miroslav Rumler

Rumler Miroslav | jednatel společnosti Reliant a vicepresident České logistické asociace

Ing. Miroslav Rumler vystudoval fakultu zahraničního obchodu VŠE v Praze. Nejprve pracoval v podniku zahraničního obchodu INSPEKTA a.s. V letech 1991-1992 absolvoval postgraduální studium na State University of Illinois in Champaign-Urbana ve Spojených státech amerických, kde následně pracoval jako externí konzultant pro společnost The Limited Distribution Services Ltd. ve městě Columbus, Ohio. Po návratu ze zámoří nastoupil jako Country Operations Manager u britské finanční společnosti Maccorp Holdings Ltd. se sídlem v Londýně a sítí obchodních zastoupení po celé Evropě. Od roku 1994 pracuje pro vzdělávací a poradenskou společnost Reliant s.r.o. působící v oblasti dopravy, spedice a logistiky. Ve společnosti Reliant s.r.o. zastává pozici vedoucího partnera.

Škaloud Michal

Škaloud Michal | Product Manager, Toyota Material Handling

Michal Škaloud vstoupil do společnosti Toyota Material Handling CZ v roce 2015, odkdy úspěšně zastával pozici manažera pro klíčové zákazníky. Stál u mnoha průlomových obchodních případů a zákaznicky orientovaných logistických řešení napříč portfoliem Toyota Material Handling a aplikování nových trendů jako Li_ion,vodík do procesu. Jeho 20letá praxe v MT se odvíjela především v technických oborech. Dosavadní úspěchy ho také dovedly k současné erudované pozici produktového manažera pro čelní vozíky značky Toyota.

Šváb Michal

Šváb Michal | Sales & Strategy Director, Partner, ENACO | Energetický konzultant IBG

Michal v roce 2001 vystudoval energetiku na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Absolvoval postgraduální školení zaměřené na ekonomiku v sektoru energetiky a tepla. Od roku 2003 je energetickým poradcem specializovaným na obnovitelné zdroje energie a od roku 2010 se aktivně zaměřuje na technicko-ekonomické poradenství v rámci energetiky, zejména vodíkových technologií a výroby a skladování elektřiny. V rámci své profesní kariéry se zabývá poradenskou činností (technické due-diligence, technický dozor, energetické audity, znalecké posudky, finanční analýzy) pro klíčové hráče energetických a rozvodných společností v ČR a v dalších středoevropských zemích. Michal se také zaměřuje na inovativní a nové energetické technologie, jako je elektroteplo, vodík a technologie skladování energie.

Vaněk Ondřej

Vaněk Ondřej | jednatel ve společnosti PKV BUILD

Ing. Ondřej Vaněk, absolvent Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně je jednatelem ve společnosti PKV BUILD s.r.o. , partnerem ve společnosti ENMON Technologies s.r.o. a partnerem ve společnosti PKV Investments s.r.o. Společnost PKV pomáhá firmám a veřejným organizacím měřit a snižovat svou uhlíkovou stopu a spotřebu energií, zabývá se dlouhodobou koncepcí a udržitelností budov, provozu a celého energetického hospodářství. Zákazníky PKV jsou nádnárodní logistické společnosti, developeři, fondy, ale také malé a střední výrobní podniky, zemědělci, obce, města a kraje.

Zvolte stranu: 1 | 2 | 3

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies