• Reliant BroadCAST
    Odborná online komunikační platforma

#6 WE|DO: Flexibilita doručování jako hlavní předpoklad spokojeného zákazníka

Daniel Mareš

Řada Čechů během koronavirové krize změnila nákupní zvyklosti a přesunula své působení na internet. Přes e-shopy jsme si zvykli nakupovat nejen oblečení a elektroniku, ale také například drogerii a potraviny. Tento trend přináší řadu výzev pro přepravní společnosti jako je logistický startup WEDO. WEDO doručuje zboží domů, do výdejny i do boxu a chce v tom, podle dostupných vyjádření, být nejlepší ze všech.

Sektor e-commerce zažívá v posledních několika letech skokový nárůst. V současné době již probíhá diskuse, jakým směrem se bude tento trend dál ubírat. Bude nárůst kompenzován negativními vlivy, pod kterými si můžeme představit určitou nejistotu spotřebitelů, či hrozící ekonomickou krizi? Řadu materiálů a služeb se nedaří vyrábět, dopravit zboží v přesně smluvený čas může být stále problematické a nastává tak situace, kdy v boji o zákazníka rozhoduje hned několik aspektů.

 

WEDO vnímá svou sílu ve flexibilitě poskytovaných služeb a plánuje i do budoucna nabízet všechny způsoby dodání.

„Zastižení příjemce a úspěšné doručení zásilky je nejobtížnější částí celého řetězce a přesně z tohoto důvodu hraje flexibilita významnou roli, pokud jde o spokojeného zákazníka,“ říká Daniel Mareš, generální ředitel společnosti WEDO, který přijal naše pozvání a odpovídal na otázky v pořadu Reliant BroadCAST.

 

26.8.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies