• Reliant BroadCAST
    Odborná online komunikační platforma

#1 Kyberbezpečnost: Home office a vzdálené připojení

Reliant BroadCAST | 1. DÍL

Tento týden je týdnem premiérovým z pohledu portfolia komunikačních platforem společnosti Reliant. Světlo světa spatřil zcela nový formát s názvem Reliant BroadCAST a úplně prvním tématem, které společnost Reliant pro představení své nové platformy vybrala, je kyberbezpečnost jako jedno z kritických rizik současného podnikání.

 

 
První moderovanou diskuzi uvedla Mgr.  Kamila Černá konstatováním, že přechod zaměstnanců z kanceláří do domácího prostředí má svá pro i proti. Výhodou jistě je flexibilita, možnost vlastní volby, kdy se člověk bude věnovat práci a kdy si zařídí své vlastní věci. Nevýhodou pak třeba schopnost zaměstnavatele ověřit skutečné pracovní nasazení zaměstnance, ale navíc i nutnost řešit problém bezpečnostního rizika spojeného s nutným vzdáleným připojením k firemnímu systému.
Pozvání Kamily Černé do první diskuze v rámci Reliant BroadCAST přijali: doc. Václav Jirovský z Ústavu bezpečnostních technologií a inženýrství Fakulty dopravní ČVUT v Praze a pan Jaromír Tvrzník, odborník v oblasti informačních technologií společnosti Bureau Veritas.

Celou diskuzi s oběma odborníky na problematiku kybernetické bezpečnosti naleznete včetně jejich strukturovaného doporučení kroků, jimiž lze riziko napadení firemního systému zvenčí minimalizovat, ve formě moderovaného video rozhovoru.

 

19.2.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies