• Reliant BroadCAST
    Odborná online komunikační platforma
Ilustrační foto

#5 Logistika poslední míle

Logistika poslední míle představuje pohyb zboží z přepravního uzlu do místa jeho konečného dodání, ať už je to adresa bydliště nebo obchodní adresa. To vše v podmínkách rok od roku hustšího provozu v městských aglomeracích i mimo ně, a navíc pod vlivem setrvalého vzestupu e-commerce. A hranice mezi spokojeným zákazníkem a zákazníkem nespokojeným v důsledku kvality služby poskytované právě v tomto segmentu je velmi tenká ...

více >>
Ing. David Strnad | vedoucí logistiky značky ŠKODA

#4 ŠKODA AUTO: Globálním výzvám jsme připraveni čelit

Ing. David Strnad působí na pozici vedoucího logistiky značky ŠKODA od července 2020. Pro značku ŠKODA AUTO ale pracuje již 20 let. Manažerské pozice v oblasti výroby a logistiky zastává od roku 2008. Své první zahraniční zkušenosti v koncernu Volkswagen začal sbírat v roce 2010, kdy měl možnost prostřednictvím rozvojového programu pro mladé manažery působit v provozu koncernové značky Audi v Neckarsulmu. Od roku 2014 se stal ve Škoda Auto vedoucím plánování logistiky se zodpovědností za plánování ve všech závodech firmy v Česku i zahraničí. V této pozici stojí za takovými projekty, jako jsou například plně automatické sklady malých dílů v závodech Kvasiny a Mladá Boleslav. V letech 2018-2019 vedl logistiku Volkswagen Group v ruské Kaluze.

Davida Strnada pozval k rozhovoru na Reliant BroadCAST partner společnosti Reliant Miroslav Rumler.

více >>
Ondřej Krutílek

#3 Covid a Green Deal jako součást evropské reality

Mgr. Ondřej Krutílek léta pracuje jako analytik evropské legislativy, je autorem řady odborných publikací o EU a aktuálně působí v kanceláři europoslance Alexandra Vondry. Věnuje se i otázkám vnitřního trhu EU a hospodářské a měnové unie. Během své dosavadní praxe připravil řadu tematicky zaměřených analýz, které slouží jako podklady pro další strategické rozhodování.

více >>
Ilustrační foto | PST CLC

#2 Brexit

Týden před Velikonocemi jsme se rozhodli v rámci nové komunikační platformy Reliant BroadCAST zaměřit na to, co vlastně přinesl našim a evropským firmám Brexit, který patřil v loňském roce vedle pandemie koronaviru k nejsledovanějším evropským tématům.

Do jaké míry nabídla odluka Velké Británie od EU nové příležitosti a nakolik zkomplikovala fungování lety prověřených algoritmů. Pro většinu z nás samotný fakt, že jde o změnu zaběhnutých zvyklostí, představuje jistou dávku diskomfortu a vzbuzuje vážné obavy. Obecně nemáme změny rádi. Jaký vlastně Brexit tedy skutečně byl?

 

více >>
Reliant BroadCAST | 1. DÍL

#1 Kyberbezpečnost: Home office a vzdálené připojení

Tento týden je týdnem premiérovým z pohledu portfolia komunikačních platforem společnosti Reliant. Světlo světa spatřil zcela nový formát s názvem Reliant BroadCAST a úplně prvním tématem, které společnost Reliant pro představení své nové platformy vybrala, je kyberbezpečnost jako jedno z kritických rizik současného podnikání.

 

více >>

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.