• Drive4LIFE
    Drive4LIFE
    6. 6. 2024 | POLYGON HRADEC KRÁLOVÉ

Jakub Marek | ČSOB Leasing, a.s.

Za společnost ČSOB Leasing velmi děkujeme za možnost účastnit se spolu s Vámi letošního ročníku akce Drive4LIFE na Mosteckém polygonu. Akci samotnou a hlavně její organizaci hodnotíme na výbornou. Velmi pozitivní hodnocení máme i ze strany námi pozvaných hostů, kteří kvitovali hlavně dobře sestavený program.

 

Vít Špalek | GX Solutions

Na akci Drive4LIFE mě zaujala především možnost vyzkoušet si krizové situace, do kterých se člověk může dostat. Z obchodního hlediska oceňuji setkání jak se stávajícími ale i novými obchodními partnery. A samozřejmě nesmím opomenout perfektní organizaci společnosti Reliant, která je jako vždy na vysoké úrovni.

 

Jan Kubíček | TIP Trailer Services

Drive4LIFE bych doporučil všem, kdo jezdí autem. Bylo velmi přínosné zkusit si chování vozu v krizových situacích a uvědomit si, jak přirozená reakce obvykle není ta správná. Organizace byla perfektní a vše probíhalo podle plánu. Vynikající možnost potkat se a neformálně pohovořit s lidmi z oboru dopravy a  logistiky.

 

Vít Janeček | Inotec Barcode Security spol. s r.o.

Na akci jsem již potřetí díky společnosti Reliant, se kterou spolupracuji již delší dobu. Velmi oceňuji neformální setkání s lidmi, které v některých případech znám pouze po mailu nebo po telefonu a setkání s novými lidmi. Zároveň mne velmi baví osvěžení řidičských dovedností během praktické části.

 

Ivana Čížková | Randstad

Zatím jsme na začátku, ale akce se mi velmi líbí, jako partneři jsme velice spokojení. Líbí se mi koncept akce spojení prezentací se zajímavým doprovodným programem.

 

Richard Lochman | Hexion, a.s.

Na akci jsem již poněkolikáté a vždy rád přijmu pozvání, protože se mi zde velmi líbí. Člověk má možnost naučit se některé zákonitosti, které platí pro řidiče a hlavně si uvědomí vlastní řidičské „nešvary“. Zajímavé je setkání s partnery a možnost prodiskutovat určité věci v neformální atmosféře. Také prostředí je zde obdivuhodné a servis ze strany pořádající společnosti je také perfektní.

 

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies