• O nás
    Věříme v komunikaci mezi lidmi

Reliant je česká společnost založená v roce 1993 orientující se primárně na poradenství a vzdělávání v oblasti moderní dopravy, spedice a logistiky. Aktivně působíme při získávání finančních prostředků z evropských zdrojů pro naše klienty, poskytujeme dotační poradenství k výzvám v rámci operačního programu Zaměstnanost. Zástupce společnosti Reliant je členem Expertního týmu ministra dopravy ČR, zastoupení máme i v prezídiu České logistické asociace.

Mezi naše nejvýznamnější aktivity patří každoroční pořádání mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN, největší odborné logistické události v regionu CEE, kterou jsme v roce 2016 rozšířili o novou tradici odborné národní logistické konference SpeedCHAIN Slovakia. Ta se stala vyhledávaným národním setkáním logistických odborníků na Slovensku. Logistické konference SpeedCHAIN mají jako jediné každoročně prokazatelný nárůst nejen zařazených témat, ale i přednáškových sekcí a návštěvníků z celého světa.

Reliant je také vydavatelem logistického měsíčníku LogisticNEWS zaměřeného na výrobu, obchod a supply chain. Aktivně se podílíme i na rozvoji internetové komunikace s logistickou veřejností, součástí portfolia našich produktů je i přední český logistický portál eLogistika.info. V září roku 2016 jsme nově uvedli na trh evropský logistický portál www.eurologport.eu.

V Reliantu věříme v nutnost intenzívní komunikace mezi logistickými profesionály navzájem stejně jako v komunikaci mezi profesionálními poskytovateli logistických služeb a jejich zákazníky, partnery a dodavateli. Proto vznikly postupně i další komunikační platformy, které provozujeme – např. Reliant Expertní Klub, který vznikl ve vazbě na konkrétní komerční projekty, na kterých pracují naši konzultanti u reálných zákazníků ve výrobní a obchodní sféře. Velmi populární je Reliant Drive4LIFE pořádaný každoročně na mosteckém polygonu ve spolupráci s našimi partnery pro jejich významné zákazníky a nejrůznější odborné eventy.

 

Reliant GROUP produkty:

  • SpeedCHAIN
  • SpeedCHAIN Slovakia
  • Organizování Eventů a firemních akcí
  • Drive4LIFE
  • Reliant Expertní Klub
  • MEDIA zastoupená magazínem LogisticNEWS a European Logistics Portal
  • Firemní vzdělávání a rekvalifikační kurzy
  • Poradenství

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.