• Satum konference
    Odborná konference SATUM
    21. 11. 2019 | Hotel Erwin Junker Holice

Konference SATUM 2018

Globální ekonomika klade na jednotlivé články dodavatelského řetězce stále větší odpovědnost. Roste nejen množství přepraveného zboží a jeho hodnota, současně logicky rostou i rizika vzniku nejrůznějších škod. Ta lze ve většině případů kvalifikovaně předvídat, předcházet jim a pro případ, že ke vzniku škodní události i přes veškerou prevenci dojde, dopad na fungování firmy lze minimalizovat formou vhodného pojištění těchto rizik. Právě tato témata zdůraznila konference s názvem „Klidné a bezpečné podnikání“.

Klíčové téma konference, Kybernetické útoky na logistické řetězce, představil speciální host programu doc. Ing. Václav Jirovský, specialista na tuto problematiku z dopravní fakulty ČVUT v Praze. Následně představili reálné možnosti účinné ochrany v jednotlivých segmentech dodavatelského řetězce Ing. Vojtěch Hromíř, generální tajemník sdružení ČESMAD Bohemia, JUDr. Alice Kubová Bártková ze společnosti Rödl & Partner, či Ing. Petr Rožek, výkonný ředitel Svazu spedice a logistiky ČR.

 

Konference SATUM 2016

Za obrovského zájmu pozvaných se dne 16.2.2016 uskutečnila odborná konference zaměřená na risk management v logistice. Konferenční sál Zámeckého hotelu v Třešti byl zcela zaplněn představiteli firem i logistickými odborníky z praxe a akademické sféry, kteří vyslechli řadu zajímavých i inspirativních přednášek a společně jednali o aktuálních rizicích v logistice a dopravě. Hlavním řečníkem konference byl Joel Sutherland, výkonný ředitel Supply Chain Management Institute na univerzitě v americkém San Diegu.

 

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.