• reliantGroup
    Věříme v komunikaci mezi lidmi
Úvodní strana > Archiv novinek > Technologická konference 3.11.2021

Technologická konference 3.11.2021

Hotel Panorma

GREEN DEAL ve strategii moderní firmy

Všechno, co jste kdy chtěli vědět (ale báli jste se zeptat). Letošní Technologická konference nabídne logistické veřejnosti odpovědi alespoň na část otázek, které provázejí implementaci strategie Green Deal do evropské praxe. Během odborného  programu se k akuální problematice ve svých prezentacích vyjádří řada společností, protože bez ohledu na celou řadu systémových kontroverzí je strategie Green Deal velmi komplexní a je nepochybné, že naše životy a podnikání ovlivní skutečně dramaticky.

Klíčovým speakerem konference bude analytik, přední odborník na problematiku legislativy EU Ondřej Krutílek.

Registrace https://www.reliant.eu/registrace-technologicka/

 

 

Evropská strategie Green Deal, jejímž cílem je dosáhnout do roku 2050 klimatické neutrality, je pro většinu z nás synonymem zcela zásadní konkurenční překážky, kterou si jako Evropané před sebe vědomě stavíme. Bez ohledu na celou řadu systémových kontroverzí je tato strategie velmi komplexní a je nepochybné, že naše životy a podnikání ovlivní skutečně dramaticky. Její ambicí je naprosto změnit současnou podobu automobilového průmyslu, energetiky, stavebnictví, letecké a námořní dopravy i zemědělství. Současně počítá s novým nastavením podmínek obchodu s emisními povolenkami, zavedením uhlíkového cla a vyšším zdaněním energií, ale také třeba se změnou směrnice o obnovitelných zdrojích energie.
Cílem letošní Technologické konference bude nabídnout české logistické veřejnosti odpovědi alespoň na část otázek, které implementaci strategie Green Deal do evropské praxe provázejí.
15.9.2021

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies