• reliantGroup
    Věříme v komunikaci mezi lidmi
Úvodní strana >

Archiv novinek

Titulka

Poslední vydání LogisticNEWS a LogisticFOCUS v roce 2020

Vážení kolegové a příznivci logistiky,
dnešní jedenadvacátý prosinec je astronomickým začátkem zimy. Právě zimu má většina z nás spojenou s mrazivým počasím, sněhem a náledím na silnicích. Zimní slunovrat však současně představuje bod zlomu v dosavadním krácení dne a prodlužování noci, protože právě ode dneška už bude každý den o něco málo delší a noc naopak kratší. Věřme, že podobným blýskáním na lepší časy v životě i v podnikání jsou i aktuální zprávy o prvních dodávkách vakcín schválených pro boj s koronavirovou pandemií. Asi všichni doufáme, že v době následujícího slunovratu, toho letního, bude už celý svět žít v podmínkách „nového normálu“.

více >>
Banner

15. ročník konference SpeedCHAIN 7. 9. 2021

PRIORITA současnosti: CESTA k (novému) normálu
Logistická konference SpeedCHAIN 20:21 představuje platformu spojující tematicky zkušenosti firem s fungováním dodavatelského řetězce v krizových podmínkách světové pandemie s jejich očekáváním změn, které předurčí podobu dodavatelského řetězce nového, post pandemického. Jsme přesvědčeni, že na konci léta bude již epidemická situace zcela či z velké části pod kontrolou a my tak společně budeme schopni všem účastníkům nabídnout 15. jubilejní ročník logistické konference SpeedCHAIN v takovém formátu, na který jsou zvyklí.
 
Logistika zcela mění svou tvář a vy můžete být u toho !
 

 
více >>
ONLINE VYDANÍ

LogisticNEWS a LogisticFOCUS aktuálně ...

Vážení kolegové, logistici a příznivci logistiky,
Většina z vás by již měla mít na svém stole zářijové vydání LogisticNEWS  a speciálního vydání LogisticNEWS SpeedCHAIN EDTION v Česku a LogisticFOCUS na Slovensku. Obě periodika přinášejí pohled na měnící se tržní prostředí a úlohu, jakou v nových podmínkách hraje automatizace a digitalizace procesů. Je nepochybné, že chceme-li volný pád již zmíněného horkovzdušného balónu zastavit a pokusit se opět vystoupat vzhůru, právě investice do moderních technologií představují to nejperspektivnější palivo.
 

Váš tým společnosti RELIANT s.r.o.

více >>
LN 6-7/2020

LogisticNEWS a LogisticFOCUS aktuálně ...

Vážení kolegové, logistici a příznivci logistiky,

budoucnost patří silným, flexibilním a schopným hledat nová spojenectví, nové cesty k zákazníkům a využívat nové technologie. Globální trh se jistě brzy vrátí do stavu blízkého tomu, jak jsme jej znali před pandemií. Jiná však bude sestava pomyslných týmů, které budou usilovat o nejcennější trofeje světového poháru. Ten, kdo chce sbírat body hned od začátku, nesmí ztrácet čas: fyzickou přípravu ve skutečnosti musí nahradit implementace robustních a flexibilních informačních systémů, herní taktiku optimalizace vlastních procesů a strategii využití paralelních obchodních a marketingových nástrojů. Pro ty, kteří nechtějí zaspat svou příležitost, vychází další vydání LogisticNEWS pro logistické profesionály v České republice a LogisticFOCUS pro logistiky na Slovensku. Přejeme vám příjemné čtení a klidné prožití uvolněného a optimistického léta 2020!

Váš tým společnosti RELIANT s.r.o.

 
více >>
aktualita konference

Technologická konference | 11.3.2020 | Praha Columna

Update ke konferenci: Akce se zítra koná!

 
LIDÉ NEBO TECHNOLOGIE? LIDÉ A TECHNOLOGIE
Technologická konference je další z řady odborných akcí společnosti Reliant. V kongresovém sále pražské Columny se v březnu bude opět diskutovat o trendech logistiky blízké budoucnosti. Ta je jednoznačně spojená s moderními technologiemi. Registrace na: http://www.reliant.eu/registrace-technologicka/
 
 
 
více >>
LN 5/2020

Květnové vydání LogisticNEWS

Vážení kolegové, logistici a příznivci logistiky,

dnešek je prvním dnem, kdy se Česká republika díky otevření většiny komerčních provozů včetně hotelů, restaurací a možnosti pořádat akce pro skupiny až 300 účastníků vrací alespoň formálně do stavu před krizí. Podle všech dostupných statistik pominulo akutní nebezpečí ohrožení zdraví obyvatel. V jaké kondici ale z tohoto období vychází česká ekonomika? Jsou firmy tak plné optimismu, síly a odhodlání dosavadní vývoj zvrátit jako běžní občané? Většina českých firem včetně těch, které okolnosti posledních týdnů vynesly na pomyslné výsluní podnikatelské scény se shoduje na tom, že to, co jsme od března prožili, je pouhou předehrou k velmi komplexním změnám na globálním trhu.
 
více >>
LN 4/2020

Dubnové vydání LogisticNEWS

Vážení kolegové, logistici a příznivci logistiky,

zatímco březnové vydání elektronické verze LogisticNEWS vám přinášelo informace o postupném omezování občanských svobod, podnikatelské činnosti, fungování většiny agend veřejné správy a o faktickém utlumení fungování naší společnosti, to dubnové se soustředilo zejména na rekapitulaci událostí, které se odehrály od vyhlášení stavu nouze až do dnešního dne.  Každý jednotlivý týden přitom přinesl něco nového, málokdy však viditelný posun k lepšímu; To vše a spoustu dalších informací naleznete právě na stránkách dubnového LogisticNEWS, který si však i nadále zachovává výhradně svoji nouzovou elektronickou podobu.
 
více >>
aktualita konference

Technologická konference | 11.3.2020 | Praha Columna

LIDÉ NEBO TECHNOLOGIE? LIDÉ A TECHNOLOGIE
Technologická konference je další z řady odborných akcí společnosti Reliant. V kongresovém sále pražské Columny se v březnu bude opět diskutovat o trendech logistiky blízké budoucnosti. Ta je jednoznačně spojená s moderními technologiemi. Registrace na: http://www.reliant.eu/registrace-technologicka/
 
 
 
více >>
SpeedCHAIN 2019

SpeedCHAIN 2019 | 6.-7.11.2019

Čtrnáctý ročník mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2019 navštívilo bezmála 700 účastníků z 11 zemí světa, celkem vystoupilo 65 řečníků a na celé akci se aktivně podílelo 91 partnerů.
Děkujeme a těšíme se na shledanou 4.-5.11.2020.

více >>
Green TRAIN | 26/9/2019

Green TRAIN | 26/9/2019

Na sklonku září připravila společnost RELIANT s.r.o. ve spolupráci s vybranými partnery specializovanou konferenci věnovanou problematice perspektivy multimodální dopravy v automobilovém průmyslu pod názvem GreenTRAIN. Fotky a video jsou k dispozici http://www.reliant.eu/green-train/

více >>
SpeedCHAIN Slovakia

SpeedCHAIN Slovakia | 16.-17.5.2019

Těšíme se již tento čtvrtek na setkání v Modre na SpeedCHAIN Slovakia. Opět jsme pro vás připravili skvělý odborný program, který bude otevřen přednáškou na aktuální téma Brexitu a jeho vlivu na slovenskou ekonomiku. 

více >>
Vencovského aula VŠE

DEN ČESKÉ LOGISTIKY | 11. 4. 2019

RELIANT i letos organizuje pro Českou logistickou asociaci unikátní odbornou a společenskou akci Den české logistiky. Pátý ročník proběhne 11. dubna v prostorách Vencovského auly na VŠE v Praze pod záštitou rektorky VŠE Prof. Ing. Hany Machkové, CSc. 

více >>
SpeedCHAIN Slovakia

SpeedCHAIN Slovakia | 1.6.-2.6.2017

Minulý týden se konala dvoudenní konference ve slovenské Modre v hotelu Zochova chata. Děkujeme našim partnerům a hostům za hojnou účast. Bohatý odborný program doplnil i letos V.I.P. galavečer moderovaný Alexandrem Štefucou za doprovodu hudební skupiny Silent Trio. Vše jsme pro vás zaznamenali a již nyní se můžete podívat na kompletní fotogalerii a video z celé akce na stránkách www.speedchain.sk.

více >>
SpeedCHAIN 2017

SpeedCHAIN 2017 | 1.11-2.11.2017

Mezinárodní logistická konference SPEEDCHAIN je úspěšně za námi !

1.-2.11.2017 proběhl dvanáctý ročník konference SpeedCHAIN.

Během konferenční části se v Břevnovském sále sešlo 627 účastníků z 11 zemí světa, celkem vystoupilo 56 řečníků, bylo připraveno 9 sekcí, 5 panelových diskuzí a předána 3 významná logistická ocenění.

Na kompletním programu se podílelo 91 partnerů, kterým za jejich spolupráci velmi děkujeme a věříme, že se společně setkáme i v roce 2018.

 

více >>
Asociace Samaritánů ČR

SpeedCHAIN 2018 | SpeedCHAIN se připojuje: Pomozme spolu těm, kteří pomáhají nám.

V průběhu letošního ročníku konference je pořádána veřejná sbírka na pořízení přístroje provádějícího nepřímou masáž srdce během resuscitace pro vůz rychlé záchranné služby provozované neziskovou Asociací samaritánů ČR ve Slaném a Kralupech nad Vltavou.

 

více >>
Exkurze Budvar

SpeedCHAIN 2018 | KAM LETOS NA EXKURZI?

DO BUDĚJOVICKÉHO BUDVARU.
Budějovický Budvar je úspěšným pokračovatelem více než 700leté tradice vaření piva.

Odjezd autobusem od Břevnovského kláštera bude dne 8.11. v 9.00 hodin, návrat v cca 17.00.

více >>
Gordon-Smith Rostya

SpeedCHAIN 2018 | Rostya Gordon-Smith letos v Břevnově

Jedna z nejvlivnějších světových HR manažerek letos v Břevnově!

Přijdte si poslechnout její přednášku v dopolední sekci konference SpeedCHAIN International 2018.

 

více >>
Den české logistiky 2018

Den české logistiky | 17.4.2018

Letošní ročník Dne české logistiky, který tradičně pořádala Česká logistická asociace, proběhl ve velmi atraktivním a unikátním prostředí muzea a výrobního závodu Škoda Auto v Mladé Boleslavi dne 17. dubna 2018.  Nedílnou součástí Dne české logistiky byla i zcela exkluzivní a dlouho dopředu vyprodaná prohlídka vybraných pracovišť závodu ŠKODA Auto. Hostitelé ze ŠKODA Auto připravili pro účastníky opravdu jedinečný zážitek a ukázali, proč jsou největší českou automobilkou a stěžejní firmou z hlediska českého exportu. Fotogalerie z konferenční části dne s fotkami Milana Otajoviče je již na webu.

Sledujte nás dál, již brzy doplníme fotogalerii z exkurze a video z celého dne.

více >>
Konference TOTAL

Konference TOTAL | 22.6.2018 konferenční prostory COLUMNA

Již tento pátek se na vás těšíme v konferenčních prostorách COLUMNA. Připravili jsme program, který má spád, probereme nejpalčivější současné problémy dopravců a rady i doporučení načerpáme od těch nejzkušenějších. Pro více informací navštivte program konference.

 

více >>
ŠKODA MUZEUM Mladá Boleslav

Den české logistiky | 17.4.2018

Letošní ročník Dne české logistiky, který pořádá Česká logistická asociace, se bude konat ve velmi atraktivním a unikátním prostředí muzea a výrobního závodu Škoda Auto v Mladé Boleslavi.  

více >>
SATUM konference

Konference SATUM | 21.2.2018

21.2.2018 společnost SATUM ve spolupráci s firmou Reliant uspořádala již druhý ročník výroční konference akcentující základní aspekty bezpečnosti v moderním dodavatelském řetězci. Více informací o konferenci včetně videa naleznete zde.

Fotogalerie s fotkami Vojtěcha Vlka je již k dispozici.

 

více >>
Logistic FOCUS 1/2018

Logistic FOCUS | 3.4.2018

Nový magazín Logistic FOCUS ve slovenštině právě vyšel. Pokud vás zajímají novinky z oblasti logistiky, výroby a SUPPLY CHAIN přihlašte se k odběru časopisu, v roce 2018 v rámci pilotního projektu zdarma. 

více >>
Reliant Drive4LIFE 2017

Drive4LIFE Polygon Most | 14.6.2017

Včera se uskutečnil další, v pořadí již osmý, ročník exkluzivní networkingové akce pro V.I.P. hosty letošních partnerů -  společností: ČSOB Leasing, Dachser, Domanský, ESA logistika, IBG, SIXT leasing a Zetes. Video z celého dne najdete v sekci Eventy a firemní akce na http://www.reliant.eu/drive4life/

Fotogalerie s fotkami Milana Otajoviče je již na webu.

více >>
Dalibor Gondík

SpeedCHAIN 2017 Dalibor Gondík | 1.11.2017

Letošním slavnostním večerem V.I.P. Logistic Rendezvous vás provede moderátor, herec, dabér, bavič a zpěvák Dalibor Gondík spolu s  hereckým vokálně-instrumentálním kvartetem HAMLETI.

 

Nezapomeňte se včas zaregistrovat, těšíme se na vás 1.11.2017 v Břevnovském klášteře.

více >>
TRENDY MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ | 6.10.2017

TRENDY MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ | 6.10.2017

Logistický podzim letos odstartoval úspěšný odborný workshop na téma "Trendy moderních technologií". Spolupráce s ČSOB Leasing, GS1, Porsche Česká republika, Linde, Oltis a Transics nám umožnila dozvědět se, jaké jsou nejnovější trendy ve vývoji moderních technologií ovlivňující výrobu a logistiku, jak dakeko je dnes již jejich implementace do praxe a jak vypadají vize budoucích Smart Cities.

 

více >>
SpeedCHAIN Slovakia

SpeedCHAIN Slovakia | 7.-8.6.2018 Zochova chata

Unikátne stretnutie logistických osobností na Slovensku

Konferencia predstaví logistiku ako odbor veľkého významu pre celú slovenskú ekonomiku s výrazným potenciálom tvorby pracovných miest pre vysoko kvalifikovanú pracovnú silu. SpeedCHAIN Slovakia je ideálnym spojením spoločenskej a odbornej udalosti, kde vám ponúkame aktuálne informácie a nové kontakty - všetko na jednom mieste.

více >>
LogisticNEWS 6-7/2017

Logistic NEWS 6-7/2016 | 4.7.2017

Nevíte, co si s sebou zabalit na dovolenou? Za redakci magazínu LogisticNEWS vám doporučujeme vzít si na čtení červnové číslo plné zajímavých informací nejenom ze světa logistiky, ale i reportáží z velkých akcí. Příjemné čtení na léto vám přeje Reliant GROUP.

více >>
LogisticNEWS 2/2017

Logistic NEWS 4/2016 | 10.5.2017

Co nového ve světě logistiky si můžete přečíst ve čtvrtém čísle magazínu Logistic NEWS. V dubnovém vydání naleznete i zajímavé rozhovory s některými z osobností Dne české logistiky.

více >>
Den české logistiky 2017

Transport Logistic 2017 | 9.-12.5.2017 Mnichov

RELIANT míří na mezinárodní veletrh Transport Logistic 2017.

Ve dnech 9. až 12. května se zúčastníme šestnáctého ročníku největšího dopravně-logistického veletrhu v Evropě. Najdete nás na společné české expozici v hale B5 na stánku 213/314. Moc se na Vás těšíme.

více >>
Den české logistiky 2017

Den české logistiky 2017 | 5.4.2017 Kozomín

Fotogalerie i video z letošního ročníku Dne české logistiky je již k dispozici. 

více >>
Formula Trade Speed

Den české logistiky 2017 | 5.4.2017 Kozomín

Mezi významnými speakery vystoupí Václav Klaus ml., poradce stínového ministra školství za ODS a Pavel Mertlík, rektor ŠKODA AUTO Mladá Boleslav. Více informací o akci najdete na stránkách ČLA.

více >>
Formula Trade Speed

Formula Trade Speed | 8.3.2017

Včera se konal další úspěšný workshop Formula Trade Speed zaměřený na Logistiku ve službách výrobců a obchodníků. Na našich stránkách si můžete připomenout včerejší den ve fotogalerii nebo se podívat na krátké video. 

více >>
LogisticNEWS 2/2017

Logistic NEWS 2/2016 | 6.3.2017

Co nového ve světě logistiky si můžete přečíst ve druhém čísle magazínu Logistic NEWS

více >>
LogisticNEWS 01/2017

Logistic NEWS 1/2017 | 10.2.2017

Kalednář letošních akcí společnosti Reliant v aktuálním vydání LogisticNEWS 01/2017 je již připraven. Bližší informace k chystaným akcím naleznete na stránce 18.

více >>
ilustrační foto

Závěrečná zpráva SpeedCHAIN 2016 | 7.12.2016

SpeedCHAIN 2016 zveřejnil závěrečnou zprávu z 11. ročníku konference v Břevnovském klášteře.

více >>
Konference SpeedCHAIN 2016 - PREZENTACE | 11.11.2016

Konference SpeedCHAIN 2016 - PREZENTACE | 11.11.2016

Na webových stránkách konference SpeedCHAIN jsou již ke stažení první prezentace speakerů. Najdete je v sekci Speakeři v pdf formátu. Další prezentace budeme postupně doplňovat po odsouhlasení od speakerů.

více >>
Martin Šonka

Speciální host HYDEPARKU - MARTIN ŠONKA | 3.11.2016

Letošním speciálním hostem Logistického Hydeparku je Martin Šonka, pilot světové série Red Bull Air Race, mistr Evropy a vicemistr světa v letecké akrobacii v kategorii unlimited - freestyle, člen české reprezentace v letecké akrobacii v kategorii unlimited. 

více >>
LogisticNEWS 11/2016

Logistic NEWS 11/2016 | 14.12.2016

Na stránkách magazínu Logistic NEWS je již k dispozici listopadové číslo

více >>

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.