• Technologická konference
    Technologická konference
    20.3.2019 | Konferenční prostory Columna
Bílý Michal

Bílý Michal | obchodní ředitel, GS1 CZECH REPUBLIC

Ing. Michal Bílý po ukončení studia na Vysoké škole chemicko-technologické (specializace makromolekulární chemie) působil v oblasti zajišťování a vývoje obalových materiálů v jednom ze státních potravinářských podniků. Jeho hlavní pracovní zaměření se i v dalších letech těsně dotýkala balicí techniky, obalů, obalových materiálů, designu a souvisejících marketingových aktivit. Postupně získal příslušné zkušenosti a celkový přehled vyplývající z pozice řízení nákupu či obchodního ředitele českých subjektů. Čtyřletá pozice obchodního ředitele ve významné belgické firmě potvrdila nabyté zkušenosti v evropském kontextu. Od roku 2006 působí v rámci neziskové organizace GS1 Czech Republic, kde též navázal na dlouholeté zkušenosti člena Výboru GS1 Czech Republic (dříve EAN Česká republika).

Jiří Eigl

Eigl Jiří | technický ředitel a člen vedení STILL ČR

Jiří Eigl má ve firmě STILL zodpovědnost za vedení oddělení servisu, dále logistické služby a dodavatelské a zákaznické smlouvy (revize stávajících smluv, jednání s dodavateli a zákazníky, změny obchodních podmínek). Předchozí pracovní zkušenosti získal ve vedoucích pozicích například ve firmě Knorr – Bremse, C.S.Cargo a Magna exteriors & interiors (Bohemia).

V rámci akce se představí s prezentací "Nový koncept mobilní myčky vyokozdvižných vozíků v provozu zákazníka".

Gono Marian

Gono Marian | generální ředitel SSI Schäfer Systems International s.r.o.

Marian Gono působí ve společnosti SSI Schäfer Systems International s.r.o. na pozici generálního ředitele od ledna 2017. Pod jeho vedením se společnost úspěšně zaměřuje na komplexní intralogistická řešení s vysokou mírou automatizace. Marian Gono působí již téměř 20 let v oblasti obchodu a distribuce v regionu střední Evropy. Předtím pracoval ve společnosti Dexion, kde zodpovídal za aktivity na českém, slovenském a maďarském trhu. Dlouholeté pracovní zkušenosti má ze společnosti Heineken z pozice sales and distributor director pro slovenský trh. Vystudoval univerzitu v australském Melbourne. 

Kovařík Jan

Kovařík Jan | majitel společnosti Data Software Brno

Ing. Jan Kovařík je majitelem a jednatelem společnosti DATA SOFTWARE BRNO. Společnost DSB byla založena v roce 1995 a pomáhá podnikům zvyšovat jejich konkurenceschopnost a efektivitu cestou zlepšování logistických procesů; zabývá se vývojem, implementací a technickou podporou informačních systémů pro řízení dodavatelského řetězce (Supply Chain Management) se zaměřením na skladování a výrobu. Od roku 2005 je DSB partnerem společnosti HighJump Software.

Ludvik Milan

Ludvik Milan | Country Manager ZETES Czech Republic

Ing. Milan LUDVIK vystudoval ČVUT FSI a více než dvacet dva let se věnuje oboru Automatické Identifikace.

Pracuje na pozici Country Manager pro Českou republiku ve společnosti ZETES, která je součástí globální firmy Panasonic a poskytuje ucelená řešení pro optimalizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce. Tato řešení zahrnují Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace řešení pro zajištění úplné sledovatelnosti a dohledatelnosti.

Petr Mareček

Mareček Petr | Manažer strategického rozvoje ve společnosti IBG Česko s.r.o

Ing. Petr Mareček, Ph.D. studoval na Elektrotechnické fakultě ČVUT v Praze, kde později pracoval jako technik ve výzkumu a vývoji. Téměř 5 let působil jako Senior specialista - Rozvoj energetických trhů v akciové společnosti ČEPS. Ve společnosti IBG je od srpna 2018.

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.