• Green Train
    Konference na kolejích Green Train
    26. 9. 2019 | Praha-Nymburk-Praha

09.30

Přivítání účastníků v secesním Vládním salonku na pražském hlavním nádraží

10.00

Nástup do vlaku

10.15

Odjezd směr Nymburk

10.20

Diskuze u konferenčního stolu

11.00

Příjezd do Nymburka

11.10

Ukázka překladiště včetně prohlídky z věže

12.00

Pracovní oběd

12.55

Odjezd směr Praha

13.00

Diskuze u konferenčního stolu

13.40

Příjezd do stanice Praha hl. n. a přesun do Vládního salonku

13.55

Závěrečná diskuze

 

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisová značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.